Kodumööbel

@liisivali: Kodukujundaja, kes elab suurelt väikses ruumis

Kodu sisustamine on paljude jaoks loominguline ja nauditav protsess. Nordin teeb tutvust inimestega, kes kajastavad sotsiaalmeediakontode kaudu oma kodu lugu ja armastust sisustamise vastu.

Liisi Väli ehk Instagramikasutaja @liisivali 23m² kodu on küll pisike, kuid nii helge, naiselik ja õhuline. Täpselt nagu tema ise! Oma väikse kodu ruumi on Liisi kasutanud väga läbimõeldult ja nutikalt. Samas ei ole ta teinud järeleandmisi stiililt ja ilult – tema kodublogist leiad inspiratsiooni ja ideid ning kalihtsalt silmailu.

Liisi NordIn sisustussalongis külas. Pildil diivan Volluzzi.

Kes sa oled kui sa parajasti ei tee ilusaid pilte ja story-sid oma Instagrami kontole?

Hetkel töötan koolis tugiisikuna.

Kuidas ja millal tekkis sul huvi sisustamise vastu?

Sisustamine on mulle alati huvi pakkunud, nii kaua, kui end mäletan. Juba lapsena meeldis mulle mööblit ja muid esemeid ümber paigutada ja sättida.

Kuidas sa kirjeldaksid oma käekirja või stiili?

Minu stiil on klassikaline, küllaltki kerge ja õhuline, palju valget ning heledaid toone. Mulle meeldib omavahel kokku miksida vanu ja uusi esemeid ning erinevaid materjale.

Kuvatõmmis @liisivali kontolt

Kuidas ammutad inspiratsiooni ja kust leiad ideid?

Peamine koht ideede leidmiseks on hetkel Instagram, aga sirvin ka sisustusajakirju ja -raamatuid ning vahel leian inspiratsiooni ka filmidest.

Mis on need 3 asja mida pead kodu sisustuselementide juures oluliseks?

  1. ajatu ja klassikaline välimus
  2. kvaliteet
  3. mõistlik hind

Mis on sinu lemmik sisustuselement enda kodus?

Seda valikut on raske teha, sest minu pisikeses kodus ongi ruumi ainult lemmikutele esemetele, aga võib-olla siis sinisest sametist voodipeats, mis on ise tehtud.

Sinu lemmiktuba ja miks?

Minu korterit võib tegelikult käsitleda ühe toana, kuigi elutuba eraldab magamistoast vahesein. Võib-olla elutoa osa meeldib selles mõttes enam, et seal on võimalik rohkem asju ümber tõsta ja aeg-ajalt mõningaid muudatusi teha, mis mulle väga meeldib.

Mis on sinu kodu sisustusest veel puudu?

Puudu otseselt ei ole enam midagi. Teinekord on ainult tahtmine midagi välja vahetada, mitte selle pärast, et mulle mõni ese enam ei meeldi, aga kui tahan midagi uut lisada, pean enamasti millestki olemasolevast loobuma, sest ruumi on vähe.

Valisid NordIni sisustussalongist välja 2 lemmik eset – miks just need?

Kõigepealt jäi mulle silma Theca sügavroheline sametist tugitool – mulle väga meeldib see värvitoon ja samet materjalina on väga luksuslik.

Kuna mulle meeldib miksida vanu ja uusi esemeid ning erinevaid materjale, siis tundus mulle ka üks nahast aksessuaar või abitool hästi vahva. Seda saab kasutada nii tooli kui abilauana ja selle materjal – täisnahk ja metall – jätab mulje, et tegu on vana esemega.

Theca Sini sügvroheline sametist tugitool