Nordin Sisustus müüb Taani firma HC Carpet ja Rootsi firma Bargi vastupidavaid sisustusvaipu nii kodudele kui ka avalikele ruumidele. Meie vaipade disaini puhul lähtume nii funktsionaalsusest kui ka kauni väljanägemise loomisest, et luua hubane ja meeldiv atmosfäär.

Meie vaibad on saadaval erinevates suurustes, värvides ja mustrites, et sobituda igasse interjööri. Meie vaipade valmistamisel kasutatakse erinevaid kvaliteetseid materjale nii sünteetilisi kui ka looduslikke nagu vill, bambus, viskoos.

Disainvaibad on ka suurepärased heliisolatsiooni lahendused, sest need aitavad vähendada heli kaja ning muudavad ruumi helikindlamaks ja vaiksemaks. Lisaks sellele pakuvad villavaibad soojemaid ja hubasemaid atmosfääre, mis muudavad ruumi meeldivamaks ja mugavamaks.

Nordini vaipade valikus on erinevaid tekstuuride ja kiudude kombinatsioone, mis sobivad erinevatesse ruumidesse ja vajadustesse. Näiteks madalakarvalised vaibad sobivad hästi tiheda mööbliga ruumidesse, kus on vaja hõlpsat puhastamist. Samuti on saadaval villa ja viskoosi vaipu, mis sobivad hästi elutuppa või magamistuppa ning loovad sooja ja pehme atmosfääri.

Nordini vaibad on saadaval erinevates hinnaklassides, alates taskukohasematest kuni luksuslikemateni, vastavalt kvaliteedile ja valmistamisprotsessile.Palju erinevaid vaiba mudeleid saab tellida endale sobivas mõõdus kuid siis on pikem tarneaeg kuni 4 kuud, enamasti sellised villavaibad on toodetud Indias.

Meie salongis müüdavad  vaibad on mõeldud kõigile, kes soovivad oma kodus või kontoris luua hubast ja sooja atmosfääri või tuua elu- või tööruumi erinevaid värvi ja tekstuuri lahendusi. Lisaks pakume ka spetsiaalseid vaibapuhastusvahendeid, et hoida vaibad puhtad ja korras ning pikendada nende eluiga.

Disainvaibad on tihti valmistatud piiratud kogustes, mis tähendab, et sinu kodus või kontoris on väga väike tõenäosus kohtuda täpselt samasuguse vaibaga. See muudab sinu sisustuslahenduse veelgi unikaalsemaks. Disainvaibad võivad olla suurepäraseks viisiks lisada oma sisustuslahendusele stiili ja elegantsi. Lisaks võib vaip olla ka praktiline valik, sest see aitab vähendada müra ja tolmu ning kaitsta põrandat kriimustuste ja kulumise eest. Õigesti valitud vaip võib täiustada ruumi kujundust ja anda sellele erilise aksendi.

Näitan 1–12 tulemust 94-st

Show sidebar