Näitan 1–15 tulemust 25-st

Kuva külgriba

Flexlux Haze tugitool

Hind alates: 1620

Tugitool Andrup

Hind alates: 1069

Tugitool Dedo Easy

Hind alates: 2155

Tugitool Flexlux Aarhus

Hind alates: 1799

Tugitool Flexlux Adria

Hind alates: 941

Tugitool Flexlux Arona

Hind alates: 614

Tugitool Flexlux Chester

Hind alates: 1635

Tugitool Flexlux Clement Chaiselong

Hind alates: 2283

Tugitool Flexlux Clement Medium

Hind alates: 1680

Tugitool Flexlux Clement Medium Battery

Hind alates: 3271

Tugitool Flexlux Elegant

Hind alates: 1628

Tugitool Flexlux Marina Battery

Hind alates: 2967

Tugitool Flexlux More

Hind alates: 1732

Tugitool Flexlux Padova

Hind alates: 1191

Tugitool Flexlux Skagen

Hind alates: 1791

Nordin Sisustus pakub laias valikus erinevaid tugitoole mis sobituvad põhjamaise sisustusega. Meie partneritks on Taani tootjad Flexlux ja Kragelund ning Hispaaniast Mayor ja Reyes.Tootevalikust leiab stiilseid modernseid tugitoole millega saab sisustusse tuua aktsenti ning ergonoomilisi toetavaid ja reguleeritavaid toole millel saab reguleerida selja-ja jalatuge.

Tugitooli valimisel on oluline kaaluda, millist funktsionaalsust ja stiili soovite, samuti ruumi suurust ja eelarvet. Meie tugitoolide hind varieerub sõltuvalt mudelist ja kangast, alates mõnest sajast eurost kuni tuhandete eurodeni.

Nordini tootevalikus olevatel tugitoolidele leiab iga nõudlik klient sobiliku ja õige tooniga kanga või naturaalnaha. Kõik kangad on testitud vastavad euroopa standarditele.  Flexlux tugitoolidele pakume laia valikuga 1-4 hinnarühma kangaid mille hulgas saab valida nii sametit, bukleed kui villa. Laia valikut pakub tootja  ka  naturaalsetele nahkadele  mis võimaldavad valida sobiva materjali vastavalt oma eelistustele, vajadustele ja hinna soovile . Samuti saab tellida tugitooli  erinevates värvitoonides, mis võimaldab arvestada sobiva värvilahendusega vastavalt oma kodu interjööri ja stiilile.

Meie tugitoolid on kvaliteetsed ja vastupidavad, valmistatud hoolikalt valitud materjalidest. Meie lai valik võimaldab klientidel valida endale sobiva tugitooli vastavalt oma eelarvele ja maitsele. Reguleeritav seljatugi, toetavad käetoed ja pehme iste pakuvad mugavust, kui soovite tugitoolis lõõgastuda.

Meie tugitoolid sobivad suurepäraselt nii elutuppa, magamistuppa kui ka kontorisse.

Lisaks pakume oma klientidele ka professionaalset konsultatsiooni, et aidata neil valida õige tugitool vastavalt nende vajadustele ja maitsele.

Müüme ka professionaalseid kanga ja naha hooldusvahendeid,et teie tugitoolid oleksid pikaealised.

Tugitoolid on ideaalsed mööbliesemed lõõgastumiseks, lugemiseks või televiisori vaatamiseks.

Tugitool on praktiline mööbliese, mida saab kasutada erinevatel eesmärkidel. Lisaks mugavusele võib tugitool olla ka hea ruumi täitja ning sisustuseosa mis võimaldab lisakohti istumiseks külalistele. Tugitool sobib ideaalselt ka kontorisse, nõupidamisruumi kui vajad endale lühikest vahepausi või kolleegiga kohvi joomiseks.

Tugitool võib aidata parandada tervist. Ergonoomilised tugitoolid toetavad õigesti selja- ja kaelaosa ning seega võib aidata vähendada seljavalusid ning pingeid kaela- ja õlalihastes. Samuti võib see aidata parandada vereringet ja leevendada stressi ning väsimust.