Näitan 1–15 tulemust 28-st

Kuva külgriba

Diivan Belle

Soodushind alates:934

Diivan Bolzano

Soodushind alates:870

Diivan Copenhagen

Soodushind alates:1017

Diivan Fiore

915

Diivan Flexlux Glow

Soodushind alates:1234

Diivan Goya

Soodushind alates:1098

Diivan Goya Relax

Soodushind alates:1834

Diivan Hasle

892

Diivan Kornum

892

Diivan Loano

Soodushind alates:954

Diivan Lovane

Soodushind alates:1282

Diivan Lucera

Soodushind alates:882

Diivan Mercury

Soodushind alates:1738

Diivan Noa

1294

Diivan Petrone

Soodushind alates:1230

Nordin Sisustus on tuntud Põhjamaade stiilis kvaliteetse mööbli müüja, müüme Taani ettevõtte Theca ja kragelund pehmet mööblit ning Hispaania Mayor ja Reyes mööblitootjate toodangut. Põhjamaade stiilis diivanid sobivad hästi erinevatesse interjööridesse, olgu see siis minimalistlik korter või mõnus suvilakodu. Diivanite lihtne ja puhas disain annab ruumile avarust ning samal ajal pakuvad need mugavat istumis- ja lamamisvõimalust. Põhjamaade stiilis diivanid on ka ajatud ja sobivad aastaringselt igasse hooaega.

Nordin Sisustuses müüdavad diivanid on loodud kestma ning need sobivad ideaalselt kaasaegsetesse kodudesse. Nordini diivanite valik on lai ja sisaldab erinevaid stiile ja suurusi. Kollektsioonides on nii nurgadiivaneid kui ka tavalisi diivaneid, mida on võimalik valida erinevate laia värvivalikuga kangaste ja naturaalsete nahkade vahel. Lisaks on võimalik valida erinevate jalgade vahel, mis muudavad diivani sobivaks igasugusesse interjööri. Diivanite kollektsioonis on ka modulaarsed diivanid, mida saab vastavalt vajadusele ümber paigutada ja kohandada. Samuti on saadaval diivanid, mis sisaldavad lisafunktsioone, nagu voodi või panipaik, mis muudavad need veelgi funktsionaalsemaks. Nordin Sisustusest lai valik erinevaid diivaneid mille vahel iga klient leiab endale sobiliku.

Lisaks diivanitele pakub Nordin Sisustus ka teisi pehme mööbli sisustustooteid, nagu näiteks tugitoolid ja diivanvoodid. Tootevalik on samuti loodud Põhjamaade stiili ja kvaliteedi järgi ning sobib ideaalselt kaasaegseks koduks.

Nordin Sisustus on tuntud ka oma professionaalse teeninduse poolest. Klienditeenindajad on kogenud spetsialistid, kes aitavad klientidel valida õige mööbli vastavalt nende soovidele ja vajadustele.

Lai tootevalik ja professionaalne teenindus muudavad ostuprotsessi mugavaks ja lihtsaks ning annavad klientidele kindluse, et nad saavad oma koju kvaliteetse ja stiilse mööbli. Lisaks pakume oma klientidele erinevaid maksevõimalusi ja muidu soodustusi, mis muudavad diivanite ostmise veelgi atraktiivsemaks

Kui otsid kaasaegset ja vastupidavat mööblit, siis diivanid Nordin Sisutusest on kindel valik.