Nordin sisustusmessi loos  

Kampaania periood

NordIn sisustusmessi kampaania kestab 30.10.2020-2.11.2020. Auhindade väljaloosimine toimub 5. novembril 2020.

Kampaanias osalemine

Kampaanias osalemiseks tuleb täita NordIni loosikupong, mida jagatakse 30-10-2.11.2020 toimuval Tartu sisustusmessil.

Auhinna loosimises osalemiseks tuleb loosis osalejal vastavasse lahtrisse kirja panna oma ees- ja perekonnaniki, e-posti aadress ja telefoninumber. Võitja loosimine toimub 5. novembril juhusliku valiku alusel.

Võitjat teavitatakse võidust e-kirja või telefoni teel ja lepitakse kokku auhinna kättesaamise viis. Loosis võivad osaleda kõik soovijad, kuid NordIn sisustussalongi ja reklaamiagentuuri La Ecwador töötajad (BPK Sisustus OÜ, Teska OÜ ja Agentuur La Ecwador OÜ) auhinna loosimises osaleda ei saa.

Kampaania käigus kampaanias osaleja poolt võidetud auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhindadega ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas ega muu esemena.

Kui Nordinil ei ole võimalik auhinna võitjaga ühendust saada (osaleja on kirja pannud vale e-posti aadressi või telefoninumbri või ei vasta auhinnast teavitavale kirjale 10 päeva jooksul), loositakse välja uus auhinnavõitja.

Loosimängus osalemise tingimustega nõustudes liitub loosis osaleja NordIn uudiskirjaga. Uudiskirja soovijate e-posti aadresse hoiab NordIn alles uudiskirjade ning pakkumiste saatmiseks seni, kuni klient ei ole nendest loobunud. Teiste osalejate e-posti aadressid hävitab NordIn pärast kampaania lõppu 16.11.2020.

Kampaanias osalemisega kinnitab tarbija, et tal on selleks õigus, ta on teovõimeline isik ja ta on tutvunud ning nõustub kampaania reeglitega. Alaealise puhul loetakse osalemine kinnitatuks, kui mängijal on olemas seadusliku esindaja või eestkostja nõusolek kampaanias osalemiseks ning see isik on tutvunud ja nõustub kampaania reeglitega.

Kampaania auhinnad

Nordin sisustussalongi loosi auhinnaks on Kubija hotelli 200-eurone kinkekaart.