Back
Previous product
TV kapp Camden - Herringbone Hind: Original price was: 615€.Current price is: 461€.
Flexlux

Tugitool Flexlux Chester

Hind: 2227€

Meie igapäevane elurütm on muutumas üha kiiremaks. Seda väärtuslikumaks saavad momendid, mil saame võtta hetke enda jaoks ning kasutada seda täielikuks lõõgastumiseks hea raamatu ja muusika seltsis või lihtsalt mõnusaks puhkamiseks.

FLEXLUX toolid on disainitud lihtsasti kohandatavaks, et saaksid valida endale täpselt mugava positsiooni. Tooli saab enda jaoks mugavdada alates kaelatoest kuni jalatugedeni. Spetsiaalselt FLEXLUXi jaoks arendatud viiekihiline polsterdustehnoloogia toetab su keha igas asendis. Mugavatesse toolidesse on integreeritud nutikas Air ChannelsTM tehnoloogia, mis tagab toolikarkassis ning –kattes pideva õhuliikumise, hoides tooli alati puhta ja värskena. FLEXLUX tugitooli on võimalik tellida kanga kui ka naturaalse, spetsiaalsel tehnoloogial loodud perforeeritud nahaga, mis tagab õhu regulatsiooni ja liikumise toolis. FLEXLUXi toolidel ja jalatugedel on mitmeid eri värvi- ja disainilahendusi, mida iseloomustavad puhtad jooned, elegants, värvivalik ning loomulikult ergonoomilisus.

 

Puhasta
-
+

Teiste hinnagrupi kangaste ja nahaga küsi hinnapakkumist

SKU: Chester Categories: , , ,
Kirjeldus

Toote kirjeldus

Tutvu Flexlux kataloogiga, mille saad alla laadida SIIT

 

Lisainformatsioon

Lisainformatsioon

Brändid

Flexlux

Jalg

Must, Alumiinium

Naturaalne nahk

Savoy Platin Black 0960, Savoy Soft White 0961, Savoy Dark Brown Amaretto 0962, Savoy Bright Red 0963, Savoy Cognac Brown 0964, Savoy Grey 0965, Savoy Off White 0966, Savoy Light Grey 0967, Savoy Sandy Blonde 0968, Savoy Honey Pecan 0969, Savoy Modena Brown 0970, Savoy Auburn Brown 0971, Savoy Deep Forest Green 0972, Savoy Mineral Grey 0973

Mõõtmed

Flexlux_UK_Web-22  

Transport

Kohaletoimetamine Eestis

Transpordi hind kokkuleppel.

Kohaletoomine väljaspool Eestit

Transpordi hind kokkuleppel.