Põhjamaine ja kvaliteetne sisustussalong

NordIn is an interior design salon that offers inspiration, exciting solutions and high-quality products with a Nordic design - everything you need to decorate your home in style.

NordInist leiad laias valikus põhjamaise disainiga tooteid, mis toovad stiili ja hubasust igasse kodusse. Hea ja kvaliteetne mööbel jääb koju aastateks ning muutub ajapikku klassikaks. Seetõttu leiad NordInist palju naturaalsest, vastupidavast ja aegumatust materjalist tooteid, milles on kasutatud näiteks täispuitu, nahka või villa.

NordIni tootevalikus on diivaneid, voodeid, tugitoole ja laudu mitmetelt hinnatud Skandinaavia kvaliteetbrändidelt, nagu näiteks Theca, Torkelson, Flexlux, Casø ja Scovby. Samuti leiad salongist kvaliteetseid Hispaaniast pärit ergonoomilisi diivaneid. Lisaks mööblile on salongis ka suur valik hooaja trendidele vastavaid maalähedasi ja naturaalseid sisustuselemente ning aksessuaare. Nõnda on seal näiteks käsitöövaipasid Bargilt ja HC Tæpperilt, disainvalgusteid Envylt ning ka Eesti oma disainerite loomet.